Beliggenhet.
Austin's Saint Lazare Hotel ligger i Opera - varemagasiner-området i Paris, i nærheten av Theatre Mogador, Galeries Lafayette og Paris Opera. Andre interessante steder i nærheten er Moulin Rouge og Louvre.
Hotellfasiliteter.
Mot en avgift tilbyr hotellet buss fra hotellet til flyplassen (tilgjengelig på forespørsel). Austin's Saint Lazare Hotel har flerspråklig personale, tour-/billettassistanse og concierge-tjenester. Roomservice er tilgjengelig i et begrenset tidsrom. Andre fasiliteter på hotellet er heis.
Gjesterom.
De 36 gjesterommene på Austin's Saint Lazare Hotel har air conditioning og hårføner. Badet har badekar eller dusj. Trådløs Internett-tilgang er gratis. Gjesterommene har telefon med direkte oppringning. 20-tommers flatskjerm-TV med parabol.
Viktige opplysninger og gebyrer:
Følgende gebyrer og depositum kan pålegges av hotellet på tidspunktet for tjenesteytelsen, ved innsjekking eller ved utsjekking.
Listen over er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
![]() |
Subject
Body
|