Beliggenhet.
Ela Quality Resort Hotel ligger på stranden i Belek-området i Serik, i nærheten av Cornelia Golf Club, Belek moske og Carya Golf Club. Andre interessante steder i nærheten av dette hotellet med alt inkludert er Toleransehagen og Belka Golf Club.
Hotellfasiliteter.
Dette hotellet har både priser som inkluderer alt, og priser bare for rom. Måltider og drikke på hotellets spisesteder er inkludert i alt inkludert-priser. Det kan bli pålagt gebyr for måltider på enkelte restauranter og for spesielle tilstelninger og retter, enkelte drikkevarer og andre fasiliteter. Ela Quality Resort Hotel har en bassengbar, en bar i bassenget og snackbar/delikatesseforretning. Roomservice er tilgjengelig hele døgnet. Gratis frokostbuffé serveres hver morgen. Fritidsfasiliteter inkluderer et gratis badeland med en lazy river og en vannsklie. Det finnes også et utendørs basseng, et innendørs basseng, utendørs tennisbaner og et barnebasseng på hotellets område. Dette hotellets helsespa med alle fasiliteter har kroppsbehandlinger, massasje-/behandlingsrom og ansiktsbehandlinger. Dette 5-stjerners hotellet har et døgnåpent forretningssenter. Gratis trådløs og kabelbasert høyhastighets Internett-tilgang er tilgjengelig i fellesområdene, og dette hotellet har en datamaskinstasjon. Dette Serik-hotellet har 150 kvadratmeter med møte- og konferanseområder som består av et konferansesenter. Bryllupstjenester og tour-/billettassistanse er tilgjengelig. Parkering er gratis for gjester. Andre fasiliteter på dette hotellet i middelhavsstil inkluderer bibliotek, et treningssenter og en terrasse. Gjestene har tilgang til innendørsbasseng, utendørsbasseng og helsestudio på et partnerhotell. Utvidede parkeringsprivilegier kan bli tilbudt gjester etter utsjekking (tilleggsgebyr). Dette hotellet har bestemte områder hvor røyking er tillatt. En totalrenovering av dette hotellet ble gjennomført i februar 2013.
Gjesterom.
De 550 gjesterommene på Ela Quality Resort Hotel har air conditioning, minibar og safe. Alle gjesterom har balkonger eller terrasser. Dobbelt sovesofa er inkludert. Badet har badekåper, tøfler og hårføner. Kabelbasert høyhastighets Internett-tilgang og trådløs Internett-tilgang er gratis. Gjesterommene har telefon med direkte oppringning. LCD-TV med parabol og betal-TV. Det tilbys sengeoppredning på kvelden, og rengjøring tilbys med begrenset tilgjengelighet.
Viktige opplysninger:
![]() |
Subject
Body
|